Sosyal Stratejix
Email info@stratejix.com Bizi Arayın! 0850 840 53 46

Sosyal Medya Yönetimi

Strateji Oluşturmak Bizim İşimiz…
Sizin amacınız bizim çizeceğimiz stratejiyi belirler. Markanın kurumsal duruşuyla eşdeğer bir sosyal medya stratejisi oluştururuz. Burada en önemli amacımız markanızın öncelikli ihtiyacını karşılamaktır. Markanızın sosyal medyada var olma ihtiyaçları değiştikçe bizim strateji planımız da güncellenir.

Doğru İçerik Candır!
Biz bu anlayışı biraz değiştirdik. Her içerik değil, doğru içerik candır! Markanız ile tanıştık, sizi dinledik ve anladık, olması ve olmaması gerekenleri tespit ettik… Sıra geldi en can alıcı nokta olan, içerik oluşturmaya. Sizin kimliğinize uygun sosyal medya platformlarında, markanızı dijitale yansıtan ve hedef kitlenizle birebir iletişime geçeceğiniz yaratıcı içerikler oluştururuz. Sizin tercihinize göre aylık veya haftalık içerik planları oluştururuz. İçerikleri yaratıcı görsel, gif ve videolarla zenginleştirerek onayınıza sunarız ve operasyonu başlatırız!

Gurur Meselesi Haline Getiririz…
Bazen bir yanlış anlaşılma, bazen de bir hata… Markanızın itibarını sarsabilir. Biz sadece böyle şanssızlıklar olduğunda değil sizinle çalışmaya başladığımız andan itibaren bir kriz planı oluştururuz. Olası krizleri ele alır, olmuş olan krizlerden de ders çıkarırız.

Sosyal Medyada Başarı, Analiz Edebilmektir!
Sosyal medya bizim için sadece paylaşım veya takipçi arttırdığımız bir alan değil. Aynı zamanda markanızın nerede olduğunu, hedef kitleye daha iyi nasıl hitap edeceğini analizlerle belirliyoruz. Haftalık ve aylık olarak sunduğumuz sosyal medya raporlarıyla sizi doğru bilgilendirmeye bayılıyoruz!

 

Ee O Zaman? 🙂

×
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?