Sosyal Stratejix
Email info@stratejix.com Bizi Arayın! 0850 840 53 46

Google’da Nasıl Reklam Verilir?

Google reklamları için Stratejix’e başvurduğunuzda sizleri, firmanıza özel atanmış müşteri temsilciniz karşılar ve aşağıdaki adımlar atılarak yol arkadaşlığımız başlamış olur.

Rakip Analizi

Reklam çalışmalarına başlamadan önce rakiplerinizi detaylı analiz ediyor ve Google’daki durumlarını inceleyerek buna uygun bir strateji oluşturuyoruz. 

İletişim

Oluşturduğumuz strateji’yi sizlerle paylaşıyor ve atmamız gereken adımlar hakkında detaylı bilgi veriyoruz. 

Reklam Yayını

Hazırladığımız reklam metinlerini siz onayladıktan sonra reklamı yayına alıyoruz. Anlık olarak takip ediyor ve optimizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Raporlama

Reklamlarınızdan aldığımız tüm sonuçları, harcanan bütçeyi, yatırım getirisini kısacası aklınızdaki herşeyi haftalık yada aylık olarak raporluyoruz.

Google Reklamları Hakkında

Google reklamları, en basit haliyle ürün yada hizmetinizi arayan kullanıcılara tam o esnada sizin firmanızı göstererek iş hacminizi arttırır. Bunun yanında yeniden pazarlama gibi birçok yan özelliği ile potansiyel müşterilerinizi websitenizi tekrar ziyaret etmelerine teşvik eder. 

Günümüzde internet kullanıcıların büyük bir bölümü bir ürün yada hizmeti almadan önce Google aramaları gerçekleştirmektedir. Google reklamları günlük binlerce kullanıcının sitenizi ziyaret ederek ürün yada hizmetinizi incelemesini sağlar.

Unutmayın ki; Google’da ilk sırada görünmek, en işlek caddede mağazanızın olmasından daha faydalıdır.

1000
Mutlu Müşteri
100
Website Revizesi
0%
Memnuniyet
0
Yıllık Hizmet

Hemen Ücretsiz Bilgi Alın!

Yandaki iletişim formunu doldurarak müşteri temsilcilerimizden ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız. 

 E-Mail İnfo@stratejix.com

 Bizi Arayın 0850 840 53 46

×
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?